
Зарядний пристрій GKL311 для акумуляторних батарей Leica
6 020 ₴
- Під замовлення
- Код: Leica GKL311
Відправка з 29 травня 2026Зарядний пристрій GKL311 для Li-Ion акумуляторних батарей Leica GEB211, GEB212, GEB221, GEB222, GEB241, GEB242, GEB331, GEB361.
В комплекті: адаптер живлення від мережі змінного струму (220 В) і кабель живлення від прикурювача.
Купити Зарядний пристрій GKL311 для акумуляторних батарей Leica за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині, так і в нашому офісі. Зробити правильний вибір легко — до ваших послуг надаються краща ціна, детальні характеристики товару, його фотографії, відгуки. Отримаєте фахову консультацію та оформіть замовлення на Зарядний пристрій GKL311 для акумуляторних батарей Leica через інтернет магазин, по телефону або в офісі продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leica Geosystems |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 12 В, 24 В, 110 В, 230 В |
| Напруга зарядки | 18 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Додаткові функції | Захист від перезаряду |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.4 кг |
- Ціна: 6 020 ₴


