Відбивач NTECH-GEO KTSC4R - високоякісна відбиваюча однопризмова система. Дозволяє працювати з двома коефіцієнтами - «0» і «-30». Відбиваюча система поставляється в комплекті з сумкою. Кріплення дозволяє встановлювати призму з постійною призми -30 мм або 0 мм.
Однопризмовий відбивач KTSC4R однаково підходить для тахеометрів різних виробників (Topcon, Nikon, Pentax, Sokkia, Trimble та інших).
Гвинтова різьба кріплення - 5/8 ". Діаметр призми - 62,5 мм. Поворотне кріплення з алюмінію, корпус призми виготовлений із пластику.
Транспортна сумка в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NTECH-GEO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип отражателя | Призма |
| Количество призм | 1 шт |
| Эффективный диаметр | 62.5 мм |
| Постоянная призмы | 30 мм |
| Резьба штатива | 5/8" |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Высота | 15 мм |
| Вес | 0.5 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
- Цена: 3 740 ₴







