
Штатив алюмінієвий NTECH-GEO SJA30-S
5 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: SJA30-S
Штатив NTECH-GEO SJA30-S – це професійний універсальний алюмінієвий штатив із плоским майданчиком. Призначений для встановлення оптичних та лазерних нівелірів, теодолітів, тахеометрів, GPS GNSS приймачів або аксесуарів (різьблення для кріплення 5/8").
Штатив NTECH-GEO SJA30-S виготовлений з алюмінію та може використовуватись за будь-яких погодних умов. Профіль ніжок штатива зроблено з прямокутного профілю, що надає штативу стійкості. Фіксація висоти штатива виконана у вигляді гвинта. Штатив оснащений заплечним ременем.
Висота 105-168 см. Діаметр головки 160 мм. Вага штативу 5,4 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NTECH-GEO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Область применения | для нивелиров, для тахеометров, для теодолитов, Для лазерных приборов |
| Конструкция | Трипод |
| Резьба штатива | 5/8" |
| Максимальная рабочая высота | 1680 мм |
| Минимальная рабочая высота | 1050 мм |
| Тип зажима | Винт |
| Материал | Алюминий |
| Вес | 5.4 кг |
| Тип головки | Плоская |
| Диаметр головки | 160 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Плечевой ремень | Да |
| Подъемный механизм штатива | Нет |
- Цена: 5 500 ₴





