Високоточний відбивач однопризменный NTECH-GEO KTSC6 з металевим поворотним кріпленням на віху. Поверхня покрита спеціальним покриттям антивідблиску. Точність центрування 1 мм для вимірювання відстаней до 3500 м. Застосовується для вимірювання відстаней до 3500 м. Кріплення дозволяє встановлювати нахил призми. Постійна призми Постійна призми - 0 мм. Поворотне кріплення та корпус призми з металу та розбірні. У марці є оптичний візир (приціл). Призму можна використовувати окремо на віху і встановити на трегер з адаптером.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NTECH-GEO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип отражателя | Призма |
| Количество призм | 1 шт |
| Эффективный диаметр | 65 мм |
| Постоянная призмы | 0 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.4 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Пользовательские характеристики | |
| Резьба | Leica |
Информация для заказа
- Цена: 6 160 ₴










