Трегер з оптичним центриром NTECH-GEO ATT-4L призначений для установки геодезичних приладів на штатив. Для приведення приладів в горизонтальне положення використовуються три підйомних гвинта. Трегер має трьохштиркову систему кріплення стандарту Wild. Для виконання горизонтирования передбачений бульбашковий круглий рівень.
За допомогою трегера на штатив можна встановлювати тахеометри, теодоліти, приймачі і антени GNSS в комплекті з адаптером, а також відбивачі з адаптером. Для точного центрування над точкою трегер оснащений вбудованим оптичним центриром з чотириразовим збільшенням.
У підставі трегера є отвір з різьбою розміром 5/8 "для з'єднання зі становим гвинтом штатива.
Колір трегера - зелений.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NTECH-GEO |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,8 кг |
| Резьба | 5/8-11 |
| Циліндричний рівень | Нет |
| Вага в упаковці | 1,0 кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Круглий рівень | так, 10'/2мм |
| Тип центрира | оптичний |
| Збільшення оптичного центрира | 4х |
- Цена: 4 840 ₴






